محسن بنگر هم به تراختور آزربایجان پیوست

mohsen-bengar
تیم فوتبال تراختور آزربایجان به قدرتمندتر کردن ترکیب خود در فصل نقل و انتقالات ادامه میدهد و در این راستا “محسن بنگر” را نیز به خدمت گرفته است.

به گزارش گوناز تی وی، سایت رسمی تراختور با انتشار خبری اعلام کرد، محسن بنگر بازیکن جدید سرخ پوشان که به‌تازگی به این تیم پیوسته است عصر روز گذشته وارد تبریز شد و بلافاصله در محل تمرینی سرخ پوشان حضور پیدا کرد.

وی که به همراه امیر قلعه‌نویی در تمرین حضور یافته بود پیراهن شماره 8 خود را بر تن کرد و به همراه سینا عشوری در تمرینات حضور پیدا کرد.
در هنگام گرم کردن بازیکنان، هواداران تراختور آزربایجان حاضر در سکوها با سر دادن شعارهایی مثبت و روحیه‌دهنده از این بازیکن تازه‌وارد حمایت کردند.

پیش از این نیز باشگاه تراختور با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که “محمد نوری” با عقد قرارداد یکساله به این تیم پیوسته است.

ایران‌پوریان وعشوری نیز که تمایل زیادی به ماندن داشتند با توافق با آجرلو مدیرعامل باشگاه قرارداد خود را به ترتیب بمدت دو سال و یک سال دیگر تمدید کرد.

تیم فوتبال تراختور آزربایجان برای قدرتمندتر کردن خط حمله خود در فصل جدید “لوسیانو ادینهو” مهاجم محبوب و گلزن برزیلی را نیز به خدمت گرفته است.

تراختور اخیرا محمد ابراهیمی را نیز برای فصل آینده جذب کرده است و بختیار رحمانی، شجاع خلیل‌زاده و علی حمودی نیز به صورت قطعی از این تیم جدا شده‌اند. ضمن اینکه برخی از بازیکنان فصل گذشته این تیم نیز مانند خالد شفیعی، فرزاد حاتمی و سعید آقایی قرارداد خود را با تراختور تمدید کرده‌اند.

لازم به ذکر است، تمرینات تراختور آزربایجان تحت نظر امیر قلعه‌نوعی برای حضور در فصل جدید لیگ برتر ایران از روز بیست و نهم خردادماه آغاز شده است.

گوناز تی وی

در همین زمینه

نهادهای زیر نظر رهبر یا آلوده به فسادند یا در گسترش فساد نقش دارند

مصطفی تاج‌زاده، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در نامه سرگشاده‌ای که روز یکشنبه ۲۷ اسفند منتشر شد، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *