انتقال سیامک میرزایی به زندان اوین تهران

siyamak-mirzai-iran
سیامک میرزایی فعال ملی و مدنی آزربایجان جنوبی به بند 209 زندان ائوین انتقال یافته است. این فعال طی تماس تلفنی از صدور حکم قرار بازداشت موقت توسط دادسرای گلستان از توابع تهران خبر داده است.

به گزارش گوناز تی وی به نقل از گاماج همچنین گفته است بعد از تحویل نیروئی انتظامی به اطلاعات موغان به اداره اطلاعات اردبیل انتقال داده شده است که آنها هم به بند 209 زندان ائوین تحویل داده اند.

سیامک میرزایی فعال ملی و مدنی آزربایجان جنوبی دیروز ( 24 تیرماه) بعد از ظهر در موغان دستگیر شده است.

نیروی انتظامی شهرستان پارساباد دیروز بعد از ظهر بدون ارائه دستور قضایی به محل کار این فعال ملی و مدنی یورش برده و بدون ارائه دلیل موجه با ایجاد فضای رعب وحشت ایشان را دستگیر و بعد به اداره اطلاعات پارساباد تحویل داده بود.

به گفته شاهدان عینی در جریان دستگیری شیشه های مغازه، وسایل و اقلام خوراکی سوپر مارکت این فعال مدنی در محله فرهنگیان توسط نیروهای انتظامی شکسته و به هم ریخته شده است.

لازم به ذکر است سیامک میرزایی پیش از این چندین بار از جمله درسال های 85، 86 و 89 نیز از سوی ماموران امنیتی دستگیر و با اتهامات تشکیل گروه و اقدام علیه امنیت ملی محاکمه گردیده است . وی در اردیبهشت و مهرماه 90 با شکایت دو ارگان ” اداره اطلاعات و اطلاعات نیروی انتظامی” با اتهام مشابه عضویت در گروه های غیرقانونی به 2 و 3 سال حبس محکوم شده بود.

گفتنی است سیامک میرزایی فارغ التحصیل رشته مهندسی تولیدات دامی در کنکور ورودی مقطع فوق لیسانس دانشگاههای دولتی ایران در سال 89 ستاره دار شده و از ورود به دانشگاه محروم شده بود.

در همین زمینه

مربی کودکستان در اردبیل: امام زمان را کسانی خواهند کشت که این علامت(بوزقورد)را می گیرند

یک مربی در کودکستان های اردبیل موقعی که متوجه شده کودکی علامت بوزقورد را به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *