دستگیری و بازداشت سیامک میرزایی در پارساباد مغان

siyamak-mirzai-parsabad
سیامک میرزایی فعال ملی و مدنی تورک آزربایجان جنوبی روز پنجشنبه ( ۲۴ تیرماه) بعد از ظهر در پارساباد توسط ماموران امنیتی دستگیر شده و به اداره اطلاعات این شهر تحویل داده شده است.

به گزارش گوناز تی وی، نیروی انتظامی شهرستان پارساباد بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ۲۴ تیرماه بدون ارائه دستور قضایی به محل کار این فعال ملی ومدنی یورش برده و بدون ارائه دلیل موجه با ایجاد فضای رعب وحشت ایشان را دستگیر و بعد به اداره اطلاعات پارساباد تحویل داده اند.

به گفته شاهدان عینی در جریان دستگیری شیشه های مغازه ، وسایل و اقلام خوراکی سوپر مارکت این فعال مدنی در محله فرهنگیان توسط نیروهای انتظامی شکسته و به هم ریخته شده است.

لازم به ذکر است سیامک میرزایی پیش از این چندین بار از جمله درسال های ۸۶،۸۵ و۸۹ نیز از سوی ماموران امنیتی دستگیر و با اتهامات تشکیل گروه و اقدام علیه امنیت ملی محاکمه گردیده است . وی در اردیبهشت و مهرماه۹۰ با شکایت دو ارگان ” اداره اطلاعات و اطلاعات نیروی انتظامی” با اتهام مشابه عضویت در گروه های غیرقانونی به ۲ و ۳ سال حبس محکوم شده بود.

گفتنی است سیامک میرزایی فارغ التحصیل رشته مهندسی تولیدات دامی در کنکور ورودی مقطع فوق لیسانس دانشگاههای دولتی ایران در سال ۸۹ ستاره دار شده و از ورود به دانشگاه محروم شده بود .

در همین زمینه

مربی کودکستان در اردبیل: امام زمان را کسانی خواهند کشت که این علامت(بوزقورد)را می گیرند

یک مربی در کودکستان های اردبیل موقعی که متوجه شده کودکی علامت بوزقورد را به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *